Aktuální počasí

Aktuální počasí

Czech Hotel Awards

Reference

Kosmetologická společnost ČR

23.10.2017

Vážená paní Plivová,

rád bych Vám jménem naší společnosti poděkoval za organizaci naší konference, která u Vás proběhla ve dnech 4. až 6.10.2017.

Vedou mne k tomu příznivé ohlasy od našich členů a dalších účastníků. Zvláštní dík patří vašemu oddělení cateringu. Skladba a kvalita podávaných jídel byla vynikající.

Děkujeme a rádi se k vám vrátíme.

Přeji krásný den

Milan Jedlička - Kosmetologická společnost ČR

 

Mustang Club Slovakia

2.10.2017

Pekný deň prajem pani Švástová,

Ešte raz by som sa Vám chcela v mene Mustang Clubu Slovakia poďakovať za výbornú organizáciu vo Vašom hoteli, ľudia boli veľmi spokojní a určite sa k Vám radi vrátia. Opäť nás raz hotel Galant nesklamal J

Prajem všetko dobré, veľa spokojných klientov a úspešný pracovný týždeň.

So srdečným pozdravom,

Jana Bugyíková


Universität für Bodenkultur Wien

29.9.2017

Vážená paní Burdová Plivová!

Mnohokrát Vám dĕkujeme za Vaši snahu při zajištĕní příjemného pobytu v Mikulovĕ. Vámi nabídnuté služby byly opravdu perfektní. Všichni účastníci exkurze byli velmi spokojeni jak s ubytováním, tak i s celou organizací, nadšeni vřelostí vašeho personálu a také výtečnou kuchyní.

Budeme hotel Galant dále doporučovat, protože se tam host cítí opravdu dobře.

Jménem všech spolupracovníků Vám zasílám srdečné podĕkování a pĕkný pozdrav z Vídnĕ

Ing. Helena Szabo

 

Agrotec Group

7.8.2017

Velké poděkování za služby při zajištění naší akce  AGROTEC PETRONAS rally, opět jste nás nezklamali, ani naše V. I. P. hosty rally - výborná lokalita a velmi ochotný a milý personál :-) ... skvělá kuchyně :-)

Již nyní se těšíme na další spolupráci.

Pavla Polášková, marketingové oddělení AGROTEC Group

 

DHL Logistics

21.11.2016

Dobrý deň pani Švástová,

Radi by sme sa aspoň takto poďakovali dodatočne za vynikajúce služby celému tímu hotela Galant, počas našej minulotýždnovej akcie v termíne 14.-16.11.2016.

Opäť sa nám potvrdilo, že sa na vaše služby môžeme na 100% spoľahnúť, coffee breaky boli vždy načas, všetci si pochvaľovali kvalitu kuchyne, narodeninová torta bola znamenitá a veľmi radi budeme váš hotel odporúčať aj známym a využijeme vaše služby opäť v budúcnosti. Rovnako to platí aj pre školiace priestory a služby ubytovania či wellness, ktoré poniektorí kolegovia využili.

S pozdravom,

Jana Šedíková

DHL Logistics

 

Soudcovská unie České republiky

10.11.2016

Vážený pane generální řediteli,
dovolte mi jménem Soudcovské unie ČR, stavovské organizace českých soudců,
v jejímž čele stojím, poděkovat Vám za součinnost a vstřícnost při přípravě a pořádání
26. Shromáždění delegátů Soudcovské unie ČR.

Oceňujeme přístup všech zaměstnanců hotelu GALANT, zejména obchodního 
manažera Bc. Jiřího Lukeše a všech dalších spolupracovníků, kteří se podíleli na
bezproblémovém a hladkém průběhu celého výročního zasedání naší profesní asociace.

Jsem přesvědčena, že také díky starostlivé péči zaměstnanců hotelu GALANT 
o delegáty a hosty z nejvýznamnějších justičních institucí z České republiky,
ze Slovenska, Rakouska, Itálie a Spojených států amerických se podařilo zajistit a realizovat
jedno z nejúspěšnějších zasedání naší soudcovské organizace v posledních letech. Svědčí
o tom i zájem médií, která celý průběh letošního vrcholného rokování sledovala přímo
v prostorách hotelu, který vedete.

Vážený pane řediteli, přeji Vám i kolektivu zaměstnanců hotelu GALANT hodně 
úspěchů ve Vaší práci i v osobním životě.

S pozdravem,
Mgr. Daniela Zemanová
prezidentka Soudcovské unie ČR

 

 

 

Společnost OCELOVÉ PÁSY

31.10.2016

Vážená paní Švástová
jménem společnosti Ocelové pásy Vám a kolektivu hotelu Galant děkuji za poskytnutí velice kvalitních služeb v souvislosti s průbehem 9. mezinárodní konference STEEL STRIP 2016, konané ve dnech 4. - 5.10.2016 naší společností.

Konference se zúčastnilo 77 odborníků ze 3 světadílů, z 11 zemí: ČR, Slovenska, Thajska, Slovinska, Německa, Rakouska, Nizozemí, Španělska, Srbska, Brazílie a Finska. Pokud je nám známo, všichni byli spokojeni s ubytováním, stravováním a i doprovodnými programy - návštěvou Státního zámku Lednice a živou cimbálovou muzikou. Rád bych, abyste naše poděkování vyřídila celém kolektivu Vašich pacovníků, který významně přispěl k úspěšnému průběhu celé konference.

Věřím, že mnozí z účastníků 9. mezinárodní konference STEEL STRIP 2016 Váš hotel Galant opět rádi navštíví.

S přátelským pozdravem,

Ing. Martin Špok
prezident společnosti
Ocelové pásy

 

AGROTEC a.s.

19.10.2016

Dobrý den, chci vám poděkovat za vzornou obsluhu, ochotu a veškerou vstřícnost - zaměstnanci byli velice spokojeni,
jen jim byla zima na amfiteátru, ale za to vy nemůžete :-)) Zajistit akci pro více jak 500 osob vyžaduje velkou profesionalitu - děkujeme za ni.

Těším se na další spolupráci.

Se srdečným pozdravem,
Pavla Polášková, AGROTEC a.s.ŠKODA AUTO a.s.

18.10.2016

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám a celému personálu moc ráda poděkovala za přípravu našeho workshopu, krásné ubytování a výborné jídlo.
Vše bylo naprosto perfektní a kolegové byli nad míru spokojeni! O výborném tataráku slyším kudy chodím! Ráda budu v rámci ŠKODA AUTO šířit pozitivní hodnocení na Váš hotel i služby.

Hezký den, 

Barbora Svárovská

ŠKODA AUTO a.s.SKANSKA

Dobrý den,

ráda by som Vam podakovala za profesionálnu prípravu a podporu našej akcie Rodinny den Skanska. Vsetko fungovalo perfektne, Vasi ludia boli velmi ustretoví , ochotní, flexibilní vsetkým našim požiadavkám - jedným slovom profesionálni. Prosím, odovzdajte aj im tak isto moje poďakovanie a pozdravy.

Ďakujem ešte raz a želám všetko dobré.

Magdaléna Dobišová

 

Viera Events, s.r.o.

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělý a hladký průběh akce pro našeho klienta. Vím, že to s touto skupinou vůbec nebylo jednoduché, celkově jsou velmi nároční, vyžadují hodně pozornosti a vyznačují se nekonečnou řadou změn na poslední chvíli a za pochodu. Nicméně Vy všichni - celý tým hotelu Galant jste to zvládli s naprostým klidem a úsměvem na rtech, Vaše ochota a schopnost vyjít vstříc je neocenitelná a mně osobně se s Vámi všemi výborně spolupracovalo. Děkuji za veškerou podporu, po celou dobu příprav i na místě během samotné akce. Stejně tak oceňuji, jak jste si nakonec poradili se všemi standardními i nestandardními požadavky. Jak dokonale byl celý tým hotelu Galant informován o všech podrobnostech, změnách a vůbec celkově o průběhu akce. A v neposlední řadě je s Vámi velmi  příjemná a profesionálni spolupráce od začátku až do konce. Také bych ráda poděkovala panu Mariánovi za exkurzi vinařství i a pohlídání pivovaru. Pan Marián má v hotelu Galant a jeho týmu opravdový poklad. Je vážně radost s Vámi spolupracovat a moc se těším na jakoukoliv jinou akci, kterou se mi k Vám podaří dostat! Děkuji za vše. 

Jana Hromátková

 

                 

AMEPRA

V hotelu Galant pořádáme konference minimálně 1x do roka. Se službami hotelu jsme naprosto spokojeni, vždy nám vyjdou maximálně vstříc. Personál je příjemný a profesionální, jídlo vynikající. Sál, technické vybavení a ozvučení je dostačující. Lobby bar je vhodný k podávání Coffee breaků i pro umístění stánků vystavovatelů nebo jiné doprovodné akce konference. Výhodou také je, že hotel disponuje více sály a menšími salonky.

Lucie Hadravová

 

Senator Travel

Vážení z hotelu Galant,

ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci při konání akce pro našeho klienta, společnost Sandoz, kterou jsme realizovali ve Vašem hotelu od 25. do 28.8. tohoto roku. Velké díky patří hlavně Hance  za flexibilní reakce na všechny naše mnohé požadavky a vůbec perfektní zajištění celé akce. Kromě ní bych ráda dále ocenila celý kolektiv hotelu Galant za skvěle odvedenou práci a neutuchající úsměv - tento velký kompliment posílám hlavně na recepci a celému F&B, za všechny jmenovitě Tomášovi a Luciánovi. Takto ochotné jednání od opravdu všech zaměstnanců se nevidí každý den a je jistě velkou devizou Vašeho hotelu. Akci pro tohoto klienta pořádáme pravidelně dvakrát ročně a to již skoro  5 let, věřte, že ne vždy je pravidlem, aby spolupráce s hotelem fungovala tak, jako ve Vašem případě! Tímto velmi oceňuji skvělou komunikaci mezi odděleními, čímž nám, jako pořádající agentuře, odpadlo mnoho práce. Hotel Galant má velký potenciál a já věřím, že tato spolupráce nebyla z naší strany poslední. Ještě jednou velké díky a přeji hodně spokojených klientů jak korporátních tak individuálních!

Eva Cmuntová

 

Beckman Coulter

Dobrý den, 

chtěla jsem poděkovat za vaši péči o nás. Jídlo bylo výborné, obsluha perfektní, wellness úžasný a vše bylo tak jak má. Všechny námi navštívené prostory s obsluhou a rautem prostě neměly chybu. Všem bych doporučila návštěvu u vás. Přeji, abyste byli i nadále tak perfektní a s úsměvem, jaký jste měli po celý pobyt. Mockrát díky.                                                              

Iveta a kolegyně  z Děčína

 

Wellness hotel Galant je ideální místo pro romantické a rodinné pobyty, malé i velké kongresy a společenské akce

Zašlete nám nezávaznou poptávku ještě dnes!

Tento web využívá soubory cookies.