Current weather

Current weather

Czech Hotel Awards

References

Viera Events, s.r.o.

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za skvělý a hladký průběh akce pro našeho klienta. Vím, že to s touto skupinou vůbec nebylo jednoduché, celkově jsou velmi nároční, vyžadují hodně pozornosti a vyznačují se nekonečnou řadou změn na poslední chvíli a za pochodu. Nicméně Vy všichni - celý tým hotelu Galant jste to zvládli s naprostým klidem a úsměvem na rtech, Vaše ochota a schopnost vyjít vstříc je neocenitelná a mně osobně se s Váma všema výborně spolupracovalo. Děkuji za veškerou podporu, po celou dobu příprav i na místě během samotné akce. Stejně tak oceňuji, jak jste si nakonec poradili se všemi  standardními i nestandardními požadavky. Jak dokonale by celý tým hotelu Galant informován o všech podrobnostech, změnách a vůbec celkově o průběhu akce. A v neposlední řadě je s Váma velmi  příjemná a profesionálni spolupráce od začátku až do konce. Také bych ráda poděkovala panu Mariánovi za exkurzi vinařství i a pohlídání pivovaru. Pan Marián má v hotelu Galant a jeho týmu opravdový poklad. Je vážně radost s Vámi spolupracovat a moc se těším na jakoukoliv jinou akci, kterou se mi k Vám podaří dostat! Děkuji za vše. 

Jana Hromátková                                 

AMEPRA

V hotelu Galant pořádáme konference minimálně 1x do roka. Se službami hotelu jsme naprosto spokojeni, vždy nám vyjdou maximálně vstříc. Personál je příjemný a profesionální, jídlo vynikající. Sál, technické vybavení a ozvučení je dostačující. Lobby bar je vhodný k podávání Coffee breaků i pro umístění stánků vystavovatelů nebo jiné doprovodné akce konference. Výhodou také je, že hotel disponuje více sály a menšími salonky.

Lucie Hadravová

Senator Travel

Vážení z hotelu Galant,

ráda bych touto cestou poděkovala za skvělou spolupráci při konání akce pro našeho klienta, společnost Sandoz, kterou jsme realizovali ve Vašem hotelu od 25. do 28.8. tohoto roku. Velké díky patří hlavně Hance  za flexibilní reakce na všechny naše mnohé požadavky a vůbec perfektní zajištění celé akce. Kromě ní bych ráda dále ocenila celý kolektiv hotelu Galant za skvěle odvedenou práci a neutuchající úsměv - tento velký kompliment posílám hlavně na recepci a celému F&B, za všechny jmenovitě Tomášovi a Luciánovi. Takto ochotné jednání od opravdu všech zaměstnanců se nevidí každý den a je jistě velkou devizou Vašeho hotelu. Akci pro tohoto klienta pořádáme pravidelně dvakrát ročně a to již skoro  5 let, věřte, že ne vždy je pravidlem, aby spolupráce s hotelem fungovala tak, jako ve Vašem případě! Tímto velmi oceňuji skvělou komunikaci mezi odděleními, čímž nám, jako pořádající agentuře, odpadlo mnoho práce. Hotel Galant má velký potenciál a já věřím, že tato spolupráce nebyla z naší strany poslední. Ještě jednou velké díky a přeji hodně spokojených klientů jak korporátních tak individuálních!

Eva Cmuntová                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                     

Beckman Coulter

Dobrý den, 

chtěla jsem poděkovat za vaši péči o nás. Jídlo bylo výborné, obsluha perfektní, wellness úžasný a vše bylo tak jak má. Všechny námi navštívené prostory s obsluhou a rautem prostě neměly chybu. Všem bych doporučila návštěvu u vás. Přeji, abyste byli i nadále tak perfektní a s úsměvem, jaký jste měli po celý pobyt. Mockrát díky.                                                              

Iveta a kolegyně  z Děčína

SKANSKA

Dobrý den,

ráda by som Vam podakovala za profesionálnu prípravu a podporu našej akcie Rodinny den Skanska. Vsetko fungovalo perfektne, Vasi ludia boli velmi ustretoví , ochotní, flexibilní vsetkým našim požiadavkám - jedným slovom profesionálni. Prosím, odovzdajte aj im tak isto moje poďakovanie a pozdravy.

Ďakujem ešte raz a želám všetko dobré.

Magdaléna Dobišová

Wellness hotel Galant is an ideal place for romantic and family holidays, large and small conferences and social events

Send us a non-binding inquiry today!

Tento web využívá soubory cookies.